Zmiana terminu konferencji na 5-6.06.2020

Konferencja w formie wirtualnej

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną tegoroczna Konferencja Czasopisma "Forum Medycyny Rodzinnej" zmienia formułę z tradycyjnej na Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą w niej uczestniczyć w takiej formie po uprzednim dokonaniu bezpłatnej rejestracji.

Transmisja online obędzie się w dniach 26–27 czerwca 2020 roku.

Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Janusz Siebert
Redaktor Naczelny czasopisma „Forum Medycyny Rodzinnej”

Udział w Virtual Meeting jest bezpłatny. 

Wystarczy  dokonać rejestracji, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji:

BEZPŁATNA REJESTACJA

Punkty edukacyjne

Informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty

Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.

Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. Aby wydrukować certyfikat, proszę zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja
  2. W menu znajdującym się po lewej stronie proszę znaleźć opcję Wydruk certyfikatu.
  3. Proszę wybrać Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat pojawi się w nowym oknie.
  5. Certyfikat jest gotowy do wydruku.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

W przypadku wystąpienia błędów w danych lub jakichkolwiek innych problemów należy się skontaktować z Organizatorem.

Infarma certyfikat

O Virtual Meeting

Proponowana formuła konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub sesji, ale na aktywny udział w dyskusji.

Konferencje typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Może także zadecydować o wzięciu udziału na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

 

Copyrights © 2020 Via Medica